Zdjęcia na manekinach – fotografia produktowa typu duch

Zdjęcia na manekinach stały się ostatnio bardzo popularnym sposobem prezentacji odzieży. Spotykamy je codziennie na stronach oraz w katalogach firm odzieżowych. Zdjęcia na manekinach stopniowo zastępują tradycyjne lookbooki wykonywane na modelkach.

Jakie zalety mają zdjęcia na niewidocznych manekinach?

Zdjęcia na niewidocznych manekinach wykonywane w technice „duch” stanowią podstawę oferty największych w Polsce producentów oraz dystrybutorów odzieży, wypełniają lookbooki największych światowych marek. Przekonaj się dlaczego :

Jeżeli nie interesują Cię zdjęcia na manekinach, zobacz naszą drugą ofertę: fotografia produktowa

 • Minimalizacja kosztów

  Wykonanie wysokiej jakości zdjęć na manekinach jest znacznie tańsze niż dobrej jakości sesje na modelkach. Z tego względu największe polskie firmy wykorzystują zdjęcia typu duch do prezentacji swojej pełnej oferty.

 • Dobra prezentacja

  Zdjęcia typu duch bardzo dokładnie prezentują sprzedawane produkty w sklepach internetowych czy też na aukcjach allegro. Wykonując zdjęcia na manekinach jesteśmy w stanie podkreślić cechy produktu lepiej niż podczas sesji wykonywanych na modelkach

 • Czas realizacji

  Zdjęcia na manekinach nie wymagają licznego  zespołu oraz tygodni przygotowań. W ciągu miesiąca wykonujemy od 500 do 1000 zdjęć „typu duch” dla naszych klientów.

 • Możliwość dodawania zdjęć

  Często kolekcje są stopniowo uzupełniane. W przypadku zdjęć na manekinach nie istnieje ryzyko chorej modelki lub innej stylizacji. Dodatkowe zdjęcia można bez problemu dołączyć do większej serii.