Dlaczego warto z nami pracować ?

Zdjęcia produktów wydają się pozornie bardzo łatwym rodzajem fotografii. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas iż fotografia produktowa jest znacznie trudniejsza i bardziej zaskakująca niż się to początkowo wydaje.

Każdy jest w stanie kupić na aukcjach internetowych „profesjonalny zestaw do fotografii produktowej”, ale pozornie profesjonalne namioty bezcieniowe i proste lampy bardzo szybko okazują się niewystarczające do stworzenia dobrych zdjęć.

Dobra fotografia produktowa to zdjęcia które sprzedają.

Zastanawiasz się czy warto z nami pracować ?

Zobacz co mówią o nas nasi klienci:

Z produktownia.pl pracujemy od kilku lat. Mimo iż sami wykonujemy zdjęcia produktów dla naszych klientów, przy trudnych zdjęciach packshot korzystamy z usług produktownia.pl.

Zdjęcia które otrzymujemy spełniają wysokie wymagania zarówno nasze jak i naszych bardzo wymagających klientów.

Współpraca z Produktownia.pl to realne terminy, szybki kontakt, sensowne ceny, jasne zasady, oraz bardzo wysoka jakość zdjęć.

Współpracujemy od lat i nigdy nie mieliśmy najmniejszych zastrzeżeń. Ewentualne korekty są wykonywane szybko i zgodnie z naszymi wytycznymi.

Niniejszym pragniemy zarekomendować Produktownię, z którą mamy przyjemność współpracować od wielu lat w zakresie doradztwa i produkcji fotograficznej.

Produktownia dała się poznać jako solidny i wiarygodny partner, dostarczający usługi najwyższej jakości, zawsze zachowując ustalone terminy realizacji.

Wysoka jakość usług, kreatywność, indywidualne podejście i elastyczność to cechy, które charakteryzują naszą dotychczasową współpracę.

Pragniemy zatem szczerze zarekomendować Produktownię jako godnego partnera do współpracy.

Co nas wyróżnia ?

 • Wysoka jakość i zawsze wierne kolory

  Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość zdjęć. Przy każdej sesji indywidualnie dobieramy oświetlenie tak aby jak najlepiej zaprezentować fotografowane przedmioty. Zapewniamy profesjonalny retusz fotografii.

  Jak wiemy, prezentowanie kolorowych przedmiotów bywa problematyczne. Przykładamy szczególną wagę do odwzorowania kolorów i tonów na wykonywanych przez nas zdjęciach.

  W tym celu kalibrujemy kolory za pomocą tablicy X-Rite Colorchecker pozwalającej na precyzyjne odwzorowanie kolorów. Wszystkie nasze monitory posiadają matryce IPS, kalibrowane kalibratorem X-Rite I1 Display Pro.

 • Szybkość i terminowość

  Jesteśmy wieloosobowym zespołem – dzięki temu jesteśmy w stanie realizować nawet złożone i pracochłonne zdjęcia znacznie szybciej niż jednoosobowe studia. Wąska specjalizacja pozwala nam na optymalne wykorzystanie czasu i umiejętności każdego z członków zespołu.

  Terminy są dla nas bardzo ważne, nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, ale z ustalonych terminów wywiązujemy się w 100%.

 • Świetna obsługa klienta

  Dbamy o szybki i dobry kontakt z klientem, oraz dokładnie ustalamy jego oczekiwania. Przy nowych zleceniach obejmujących duże serie zdjęć, wykonujemy zdjęcia testowe, aby mieć 100% pewność że sprostamy oczekiwaniom naszych klientów.

  Na telefony odpowiadamy niezwłocznie, na maile w ciągu 24 godzin

 • Oszczędzamy Twój czas - pracujemy zdalnie

  Ponad 70% klientów nigdy nie było w naszej firmie! Preferujemy współpracę zdalną, dzięki czemu oszczędzamy zarówno Twój jak i nasz czas.

  Wysyłasz do nas produkty, my wykonujemy zdjęcia i udostępniamy je na naszym serwerze. Możesz je pobrać w dogodnym dla siebie momencie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez oczekiwania na kuriera z płytami DVD.

 • Kopie zapasowe

  W trosce o Państwa i nasz spokojny sen codziennie tworzymy kopie zapasowe na dyskach WD Red przechowywanych poza naszym biurem.

  Nieodpłatnie utrzymujemy kopie zdjęć przez minimum 12 miesięcy.

  Ceniąc niezawodność sprzętu używamy tylko profesjonalnych, wielomonitorowych stacji graficznych.

 • Używamy najlepszych programów

  Współczesne zdjęcia to w równej mierze zasługa aparatu i programów graficznych. Każde zdjęcie wymaga podstawowej obróbki graficznej.

  W trosce o jakość wykonywanych przez nas zdjęć korzystamy wyłącznie z programów firmy Adobe – Photoshop, Lightroom.

  Korzystamy tylko z legalnego oprogramowania.