Fotografia produktowa

Podstawą naszej oferty jest fotografia produktowa . Doskonale zdajemy sobie sprawę iż obecnie sprzedaż produktów odbywa się w oparciu o dobre zdjęcia produktów. Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia produktów-packshoty, czyli zdjęcia wykonywane najczęściej na gładkich, białych tłach.

Zapewniamy także wysokiej jakości retusz wykonywanych przez nas zdjęć. Wykonujemy również zdjęcia reklamowe produktów w aranżowanych scenografiach, z wykorzystaniem efektownego oświetlenia.

Jeżeli interesują Cię zdjęcia na manekinach, określane także jako zdjęcia na niewidocznych manekinach typu duch to zapraszamy do naszej oferty.

Zdjęcia produktowe to nasza specjalność

Jesteśmy studiem fotograficznym o bardzo wąskiej specjalizacji, skoncentrowanym na fotografii produktowej. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres fotografii produktowej. Kliknij na interesującą Cię kategorię, aby dowiedzieć się więcej:

 • Zdjęcia produktów - packshoty

  Wysokiej jakości zdjęcia produktowe, czyli tzw. packshoty są wykonywane na białych, gładkich tłach. Takie zdjęcia produktowe najczęściej wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, na aukcjach allegro, oraz w katalogach drukowanych.

  Według badań ponad 90% kupujących podejmuje decyzje o zakupie na podstawie fotografii produktowych.

 • Zdjęcia produków błyszczących i przezroczystych

  Posiadamy duże doświadczenie w fotografowaniu bardzo trudnych do oświetlenia przedmiotów. Z tego powodu, w naszej ofercie znajdziesz fotografię produktową artykułów o nietypowej fakturze.

  W naszym portfolio znajdują się zdjęcia produktów wykonanych z takich materiałów jak chrom, szkło i inne materiały błyszczące oraz przezroczyste.

 • Zdjęcia na niewidocznych manekinach typu duch

  Wykonujemy także popularne zdjęcia na manekinach typu duch / zdjęcia na niewidocznych manekinach.

  Zdjęcia na manekinach są wykorzystywane przez firmy odzieżowe do prezentacji swojej swojej pełnej kolekcji oraz przez projektantów, dla których stanowią ekonomiczny lookbook.

 • Zdjęcia reklamowe produktów

  Zdjęcia wykonywane z wykorzystaniem efektownego oświetlenia, podkreślającego charakterystyczne cechy fotografowanych produktów. Często wykonywane także w aranżowanych scenografiach.

  Tego typu fotografia produktowa jest wykorzystywana w reklamach drukowanych, na okładkach katalogów oraz w innych materiałach reklamowych oraz POS.